Pakalpojumi

Zobu higiēna

Profesionālā mutes dobuma higiēna
Veicama divreiz gadā
Bērniem līdz 18.gadiem BEZMAKSAS!


Procedūras laikā notiek zobu mīksto un cieto nogulu (zobu aplikuma, virssmaganu un zemsmaganu zobakmens) noņemšana, zobu pulēšana, diegošana un fluoru saturošu preparātu aplikācijas. Zobu, smaganu un kaulu kabatu diagnostika un ārstēšana, kā arī ieteikumi nepieciešamajai pareizai zobu un mutes dobuma kopšanai. Veicot higiēnu, izmantojam visjaunākās tehnoloģijas un līdzekļus kariesa, gingivīta un periodonta audu saslimšanu profilaksei.

Pakalpojums EUR
Cena no 28,00 - 35,00

Virssmaganu zobu pigmentu noņemšana ar sodas strūklu

Pēc zobakmens noņemšanas ar skeileri un rokas instrumentiem papildus var izmantot sodas strūklas metodi. Tā ir ieteicama pacientiem ar izteiktu zobu pigmentāciju.

Sodas strūkla ātri un efektīvi notīra zobu virsmas no aplikuma un virspusējā pigmenta, tā iesniedzas dziļāk fisūrās un spraugās nekā parastā pulējamā pasta

Pakalpojums EUR
Cena no 25,00 - 35,00

ZOBU BALINĀŠANA
"Office" zobu balināšana ar Pola sistēmu
"Office" zobu balināšanas metode ir saudzīgākā no zobārstniecības kabinetā pieejamām. Efekts ir “atsvaidzinošs” bet ne mākslīgs. Ja pacients vēlas zobus gaišākus tikai par pāris toņiem, tad šī būs piemērotākā metode.
Office balināšanu ar Pola sistēmu, ka sir viena no populārākajām profesionāli izmantotām sistemām var atkārtot katrus sešus mēnešus.
Efektu ir iespējams pastiprināt ar mājas apstākļiem domāto Pola mājas balinātāju kapēs, ko nozīmē higiēnists.
Speciālā diēta nav tik stingri jāievēro, kā tas ir pēc ZOOM balināšanas. Vēlams 48h nelietot uzturā sekojošus produktus- sarkanais vīns, melna kafija(kompromiss kafija ar pienu), melnā tēja, kurkuma, karijs, safrāns, atspirdzinošie dzērieni kas satur koncentrātus un krāsvielas.

Pakalpojums EUR
Cena 180,00