Pakalpojumi

Triecienviļņu terapija

Triecienviļņu terapija Papēžu piešus un citus kalcija sāļu veidojumus locītavās diagnosticē ar rentgena palīdzību. Ja ir saišu pārkaļķojumi, tos var konstatēt ultrasonogrāfijā.

Triecienviļņu terapija labi palīdz ārstēt dažādas kaulu un locītavu slimības, piemēram, no traumas vai pārslodzes iekaisušu locītavas cīpslu, kas rada akūtas/hroniskas sāpes. Tā palīdz likvidēt sāpes pēc sporta/sadzīves traumām, piemēram, tenisista elkoni – sāpes elkoņa locītavā, arī plaukstas, pleca locītavā, muguras sāpes, ceļa saitītes iekaisumu jeb­ “lēcēja celi”, – tā ir ļoti populāra kaite sportistiem un dejotājiem. Triecienviļņi novērš sāpes, ko rada dažādi muskuļu savilkumi un iekaisumi, tā dēvētie trigera punkti, kas ir kakla, plecu zonā un starp lāpstiņām,. – ļoti izplatīta vaina tiem, kuri daudz laika pavada pie datora un automašīnas stūres.
Ar šo metodi ārstē Ahilleja cīpslas iekaisumu, pēdas saišu iekaisumu, papēža radziņus, arī košanas muskuļa iekaisumu, kā arī sabiezējušus rētaudus, – terapija padara tos mīkstākus, gludākus un mazina sāpes, locītavas un citas slimības.

Cenrādis
Pakalpojums EUR
Procedūras cena 20,00


Pieņem pacientus:
  • ar Veselības apdrošināšanas polisēm.
  • par maksu atbilstoši SIA Medical plus cenrādim.

Speciālisti

Sandra Rinča
Sertificēta fizioterapeite Latvijas Fizioterapeitu asociācijas (LFA) biedrs.