Pakalpojumi

Fizikālā terapija

Fizikālā terapija
Diagnostika
Fizikālās terapijas mērķis ir veselības uzlabošana un veselības veicināšana.

Fizikālo terapiju var saukt par dabas terapiju, jo tajā tiek pielietota ārējās vides faktoru ietekme uz cilvēka organismu. Fizikālā terapija cilvēkam ir nekaitīga.Fizikālās terapijas faktori iedarbojas uz organismu caur ādu, elpošanas ceļiem, audiem un orgāniem, kā rezultātā:

  • samazinās sāpes
  • mazinās iekaisums
  • normalizējas orgānu traucētās funkcijas
  • paaugstinās organisma pretestības spējas


Ārstniecība

LĀZERTERAPIJA

Iekšķīgās slimības: sirds išēmiskā slimība, rehabilitācija pēc miokarda infarkta, hipertoniskā slimība, gastrīti, kuņģa, un 12 pirkstu zarnas čūlas slimība, pankreatīts, aknu ciroze, žultsakmeņu slimība, kolīti, bronhīti, pneimonijas, bronhiālā astma.

Neiroloģija: osteohondroze, kakla – pleca sindroms, dažādu lokalizāciju neirīti un neiralģijas, Parkinsona slimība, izplatītā skleroze, vertebrobazilārā nepietiekamība, rehabilitācija pēc insulta, herpes zoster.

Ķirurģija: brūces, apdegumi, kaulu lūzumi, iekšējo orgānu traumatiski bojājumi, kaulu un mīksto audu strutainas saslimšanas, flegmonas, furunkuli, karbunkuli, hemoroīdi, tromboflebīti, obliterējošs endarterīts, trofiskās čūlas, limfadenīti, eksostozes.

LOR slimības: otīti, rinīti, sinusīti, tonsilīti, Menjēra slimība.

TENS (transkutāna elektriskā nervu simulācija)TENS ir viens no elektroanestēzijas, nervu un muskuļu stimulācijas veidiem. TENS laikā uz ādas tiek novietoti elektrodi, un tiek stimulēti nervu receptori. Šīs procedūra arī ļauj atvieglot akūtas un hroniskas balsta- kustību sistēmas sāpes.
Procedūras ilgums: 15-30 minūtes

Ultraskaņas (US) terapija ir fizikālās terapijas metode, kas darbojas, US viļņu enerģiju pārveidojot siltuma enerģijā. Tādējādi audu sasilšana aktivizē organisma bioķīmiskos un fizioloģiskos procesus:

  • tiek nostiprināti saistaudi un paplašināti asinsvadi, uzlabojot mikrocirkulāciju un šūnu vielmaiņu
  • tiek veicināta iekaisuma mazināšanās, šķīdināti rētaudi, uzlabota audu reģenerācijas un uzsūkšanās procesi
  • samazinoties receptoru jūtībai, tiek mazinātas sāpes

Procedūras ilgums: 5-10 minūtes.

Pakalpojums EUR
Lāzerterapijas procedūra 10,00
TENS 5,00
Ultraskaņas procedūra 5,00


Pieņem pacientus:
  • ar Veselības apdrošināšanas polisēm.
  • par maksu atbilstoši SIA Medical plus cenrādim.