JŪSU VESELĪBA IR MŪSU PRIORITĀTE!

SIA Medical Plus ir viena no pirmajām privātajām daudzprofilu ambulatorajām medicīnas iestādēm Rēzeknē ar 10 gadu pieredzi un atpazīstamiem speciālistiem, kā arī ar tehnoloģiski modernu aparatūru. Pie mums ir mūsdienīgi aprīkoti zobārstniecības kabineti ar modernām iekārtām un digitālo rentgenu. Mēs piedāvājam zobu ārstēšanu, protezēšanu, zobu balināšanu, ķirurģiju un implantologiju, kā arī higiēnu. Atgādinām, ka bērnu zobārstniecība un higiēna ir bezmaksas.

Mūsu pacientiem varam piedāvāt dažādus izmeklējumus piemēram: podometriju (pēdu slimību diagnostika), audiometriju, holtera monitorēšana, acu slimību, ādas slimību diagnostika, kāju vēnu diagnostiku, ultrasonogrāfiju.

Tāpat piedāvājam rehabilitācijas pakalpojumus: slinga terapiju, Ultraskaņas procedūras, TENS, lāzer terapiju, triecienviļņu terapiju, arstniecisko masāžu, individuālo vingrošanu, kinezioģisko teipošanu.

Jaunumi

08.05.2019

Potītes brahiālā indeksa mērīšana

2019.gadā SIA “Medical plus” kardiovaskulāro (sirds asinsvadu ) izmeklējumu klāsts paplašinājies! Piedāvājam potītes brahiālā indeksa (ABI) mērīšanu, perifēro artēriju slimību (PAD) precīzai diagnostikai.

Potītes brahiālā indeksa mērīšana
Lasīt tālāk

Medical Plus

Sadarbības partneri